PËR VËMENDJE DHE PËR PARA? Çfarë e shqetëson Olti Currin që “kapet” me të gjithë? – AlpeGossip
PËR VËMENDJE DHE PËR PARA? Çfarë e shqetëson Olti Currin që “kapet” me të gjithë?

PËR VËMENDJE DHE PËR PARA? Çfarë e shqetëson Olti Currin që “kapet” me të gjithë?

Sherri virtual i moderatores  Fjoralba Ponarit me  Olti Currin është kthyer në vëmendjen e gjithë mediave. PPas sulmit të Oltit  moderatorja nuk ja ka përtuar me përgjigjen. Ndërkohë të dy nuk po ndalen duket ofenduar njeri tjetrin por ky nuk është hera e parë që Olti  sulmon publikisht një personazh të njohur.

Duhet se së fundmi Olti po kapet me çdo personazh publik duke i tallur dhe ofenduar por a është ky veprim normal?

Olti dallohet për tipin e  drejtë  dhe spontan  por mesa duket ai ka një arsye të fortë që arrin të jetë në qendër të vëmendjes duke u marrë me jetën e kolegeve.

Gjithashtu nuk mund ta mohojm se Olti është një ndër personat më aktiv  dhe më me influenc në Instagram ku ka treguar edhe se ka benefite shumë të mëdha nga ky rrjet.

Mesa duket Olti përveç se është orator dhe i shkathët  është edhe i zgjuar po ja del duke përdorur imazhin e të tjerëve për të fituar vëmendje dhe “para”.

Epo Olti bravo të qoftë jo të gjithë do të guxonin!. Ndërkohë ne ju njohim me të gjithë vip-at që Olti i ka ofenduar publiksht dhe ju themi durim pasi nuk janë pak.

Luana Vjollca

Ermal Fejzullahu

Alketa Vejsiu

Adelina Tahiri

Rosela Gjylbegu

Tuna 

Ledri Vula

 

AlpeNews.al