NGJYRAT “MUST” TË PRANVERËS/ Vip-et guxuan me këto nuanca dhe ne nuk na mungon asgjë ti provojmë (FOTO) – AlpeGossip
NGJYRAT “MUST” TË PRANVERËS/ Vip-et guxuan me këto nuanca dhe ne nuk na mungon asgjë ti provojmë (FOTO)

NGJYRAT “MUST” TË PRANVERËS/ Vip-et guxuan me këto nuanca dhe ne nuk na mungon asgjë ti provojmë (FOTO)

Muaj i pranverës është edhe muaj i ngjyrave  prandaj vajza është mirë të mos rrini indiferente.  Këtë sezon të 2019 ngjyrate  forta dhe kombinimet e nuanca janë trendi që po i çmend të gjithë vip-et.

Gjatë javës së modës jo vetëm të ftuarit por edhe stilistët kishin zgjedhur për 2019-2020 vetëm ngjyra duke hequr dorë nga stili i thjeshtë.

Nëse mendon se ju duhet guxim e keni gabim sepse thjesht duhet të dini të kombinoni nuancat dhe të zgjidhni ato që ju shkojn dhe ju tregojn më “cool”.

Duke im kosideruar ngjyrat si një must i pranverës ne ju njohim me zgjedhjet e vip-eve , të cilat janë gjithmonë një hap me modën.

Dafina Zeqiri

Alketa Vejsiu

Jonida Maliqi

Dua Lipa

Era Istrefi

AlpeNews.al