XHANI I PREK GJOKSIN NË PUBLIK FJORENTINËS/ Shihni reagimin e ish banores së “big brother” (VIDEO) – AlpeGossip
XHANI I PREK GJOKSIN NË PUBLIK FJORENTINËS/ Shihni reagimin e ish banores së “big brother” (VIDEO)

XHANI I PREK GJOKSIN NË PUBLIK FJORENTINËS/ Shihni reagimin e ish banores së “big brother” (VIDEO)

Fjorentina Halili ishte njëra ndër konkurentet më të forta të edicionit të 9 të “Big Brother Albania” . Tipi i saj “çapkën” bëri që ajo të fitonte zemrën e një pjese të madhe të publikut.  Gjatë rrugëtimit të saj ne shtëpinë e “Big Brother” , Fjorentina u shoqërua dhe nga Olsi. Ata u kthyen në çiftin më të përfolur për shkak dhe të ngjarjeve të shumta mes tyre.Së bashku arritën deri në finale por nuk mundën ta finalizonin me fitore.

Kohët e fundit, ajo është parë shpesh në shoqërinë e Gentës, një prej ish-banoreve të emisionit dhe Xhani Demikës, menaxheri i disa prej VIP-ave të estradës,me të cilin shihet më e afruar.

Ditën e sotme në intervistën për AlpeNews.al Fjorentina është pyetur për Xhanin dhe ja si u përgjigj ajo.

Të kemi parë shpesh në shoqërinë e Xhani Demikës. Është thjesht shok apo…?

Ahhh Xhani Demika! S’di s’di çfarë të them për atë djalë …Djalë i shkëlqyer, me zemër të madhe , serioz, i mençur, i edukuar, i rritur mirë dhe unë e vlerësoj kaq shumë sepse ka bërë dhe shumë për mua. Më ka këshilluar shumë dhe pse është më i vogël se unë dhe unë e respektoj. Si ai djalë nuk bën nëna dy!

Para disa minutash menxhaeri i Vipa-ve ka publikuar një video dhe ne mbetëm pa fjalë. Ai shihet të prek fjorentinën nga gjoksi ,ku Genta e filmonte. Mesa shohim Fjori nuk e pati fare problem të dy duken të qeshur.

Kur mer mendjen e Gentës dhe dhunon Fjorentinën“: shkruan Xhani mbi videon e publikuar.