HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Përse Luana Vjollca është FIKS një Virgjëreshë! – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Përse Luana Vjollca është FIKS një Virgjëreshë!

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Përse Luana Vjollca është FIKS një Virgjëreshë!

Nëse do të përshkruanim jetën sociale të Luana Vjollcës në muajt e fundit, atëherë do të kishte vetëm një fjalë: Punë.

Këngëtarja mjaft e njohur për publikun siç e paraqet edhe ajo evtë shpeshherë në “Instagram” kalon më shumë kohë duke punuar sesa duke bërë atë qejfin që të gjithë mendojnë se fshihet pas suksesit.

View this post on Instagram

Per pike te qejfit!

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Luana ka sot një emision të sajin “Shiko kush luan” në “Top Channel” si dhe ka publikuar së fundmi dy hitë, njërin prej të cilëve edhe bashkëpunimin me Bujar Qamilin.

Për të gjithë ju që nuk e dinit, Luana në horoskop i përket shënjes së virgjëreshes. E në fakt, tiparet e saj janë fiks prej një të tille.

Një prej karakteristikave që edhe përmendem është pikërisht puna dhe fakti se më parë do ti gjeni pas zyrës se sa pas kafeneve.

View this post on Instagram

Tired but excited. 🔜

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Një tjetër tipar i virgjëreshës është edhe pavarësia. E nëse do e krahasonim me Luanën do të bindeshim akoma më shumë. Moderatorja dhe këngëtarja ka arritur të frymëzojë jo pak femra në Shqipëri duke i motivuar edhe shpeshherë se nuk kanë nevojë për një mashkull në krahë dhe se të pavarura mund tia dalin.

Virgjeresha shquhet si një nga shenjat më altruiste të horoskopit. Me një kërkim të thjeshtë në profilin e Luanës do të vini re se gjithnjë mundohet ti ndihmojë apo suportojë fanset.

Ajo gjithashtu ka mbeshtetur gjithmonë motrën e saj Marinën (dhe jo vetëm) në projektet e saj, duke i lënë pas të gjithë fjalët e publikut.

E në fund, persona të lindur në fund gushti e shtator që i përkasin Virgjëreshes janë padyshim të talentuar. Në një vend me Sophia Loren apo Michale Jackson, ndoshta Luana jonë ka ende për të dhënë.

Përgatiti: AlpeGossip.al për rubrikën “Horoskopi dhe vip-at”