NGA NEONI TEK PRINTET/ 4 trendet që do ti shihni kudo këtë verë (FOTO) – AlpeGossip
NGA NEONI TEK PRINTET/ 4 trendet që do ti shihni kudo këtë verë (FOTO)

NGA NEONI TEK PRINTET/ 4 trendet që do ti shihni kudo këtë verë (FOTO)

Sezoni i verës ndodhet shumë pranë dhe duhet të përgatitemi  shpirtërisht për trendet e  reja.  Të gjithë i kemi parë tendencat që u prezantuan gjatë “javës së modës” dhe nuk mund ta mohom që nuk i kemi kuptuar trendet që do të bëjnë namin.

Le ta fillojme nga xhaketat apo pantallonat nëse tani në pranverë i kemi të gjatat gjatë verës do të zvendësohen me ato të shkurtra.

Ngjyra neon ishte e pranishme në sezonine d imrit por do vazhdoj edhe  në verë të jetë në qendër të vëmendjes.

Printi i zebrës u pa në vitin 2016 dhe prej asaj kohe nuk ka dal akoma nga moda. Dhe për trendin e  fundit kemi nuancat e bezhës apo tokës të cilat janë kthyer në një must për garderobën.