“SA ËSHTË RRIT ÇMIMI I PRASIT NË TREG”/ Albi Nako “tallet keq” me Albën (FOTO) – AlpeGossip
“SA ËSHTË RRIT ÇMIMI I PRASIT NË TREG”/ Albi Nako “tallet keq” me Albën (FOTO)

“SA ËSHTË RRIT ÇMIMI I PRASIT NË TREG”/ Albi Nako “tallet keq” me Albën (FOTO)

Pas ndarjes me balerinën e njohur, Klaudia Pepa, për Albin filluan të qarkullojnë lajmet se ai është në një lidhje të re me prezantuesen e motit, Alba Hoxha.

Çifti nuk i kanë konfirmuar asnjëherë lajmet edhe pse janë kapur mat disa herë bashkë në udhëtime.

Kohët e fundit Albi ka dalë hapur duke i komentuar gjithmonë balerinës në fotot që pbulikon në rrjetin social Instagram.

Në psotim e fundit Alba ka ndarë një foto me mbesën e porsalindur dhe krah fotos ajo shkruan: ” E di Melia se ka tezen më të mirë në botë”?

Menjëherë pas kësaj foto Albi nuk mund të rrinte pa i komentuar “E di Melia sa është rrit çmimi i prasit në treg”?  dhe ne u shkrim së qeshuri pas këtij komenti të koreografit.