“TËRËSISHT NATYRALE”/ Shihni si na uron mirëmëngjes Xhensila Myrtezai (FOTO) – AlpeGossip
“TËRËSISHT NATYRALE”/ Shihni si na uron mirëmëngjes Xhensila Myrtezai (FOTO)

“TËRËSISHT NATYRALE”/ Shihni si na uron mirëmëngjes Xhensila Myrtezai (FOTO)

Xhensila është shumë e pëlqyer nga publiku për këngët e saj, shumica prej të cilave janë kthyer në hite. Ajo dhe Bes Kallaku janë bërë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Ajka.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, Myrtezaj ka publikuar një fotografi , ku shfaqet pranë dritares

Këtë radhë këngëtarja ka pozuar pa makijazh, duke vënë në pah duken e saj tërësisht natyrale.

Xhensila gjithmonë është shquar si një ndër këngëtaret më të bukura të skenës, dhe këtë e vërtetojnë edhe fotoja e fundit që ajo ndau me fansat.