SURPRIZË!/ Kylie dhe Travis diskutojnë për hapin më të rëndësishëm të lidhjes së tyre… (FOTO) – AlpeGossip
SURPRIZË!/ Kylie dhe Travis diskutojnë për hapin më të rëndësishëm të lidhjes së tyre… (FOTO)

SURPRIZË!/ Kylie dhe Travis diskutojnë për hapin më të rëndësishëm të lidhjes së tyre… (FOTO)

Kylie Jenner dhe Travis Scott janë padyshim çifti më i “urtë” në familjen Kardashian/Jenner, por kjo nuk do të thotë se ata nuk janë të dashuruar me njëri-tjerin. Dhe gjashtë muaj pas lindjes së vogëlushes Stormi, ata po diskutojnë për një tjetër hap të rëndësishëm të marrëdhënies së tyre dhe bëhet fjalë pikërisht për martesën.

“Kylie dhe Travis janë të pandashëm. Dashuria e tyre për Stormi-n i bashkon akoma edhe më shumë. Kur Kriss sheh Kylie-n dhe Travis bashkë, ajo është  e bindur se vajza e saj është në duart e sigurta. Në fillim, ajo ishte shumë e shqetësuar për vendimin e Kylie-t për të nisur një familje kaq e vogël. Ndaj i mbeti vetëm të shpresonte më të mirën ”- u shprehnjë burim për “Entertainment Tonight”.