Olti Curri TALLET me Getoarin dhe Majkun: Kënga flet për jetë luksi, këta e… (FOTO) – AlpeGossip
Olti Curri TALLET me Getoarin dhe Majkun: Kënga flet për jetë luksi, këta e… (FOTO)

Olti Curri TALLET me Getoarin dhe Majkun: Kënga flet për jetë luksi, këta e… (FOTO)

Po ju e keni vënë re?!

Olti Curri është një ndër personazhet publikë më të ndjekur në rrjetet sociale aty ku është shumë aktiv dhe bën postime thumbuse për personazhe të ndryshëm. Ai shquhet për tipin e tij të drejtpërdrejtë duke i thënë gjërat troç për këdo personazh të njohur dhe këtë herë e ka kapur me Majkun dhe Getoar Selimin.

Para pak ditësh, dyshja e njohur e Babastars publikuan këngën e tyre “Paris Milano”, këngë që flet për jetë luksi, marka të shtrenjta e makina luksoze.

Por Olti ka vënë re një detaj dhe e ka ndarë me ndjekësit e tij në instastory. Ai ka publikuar një foto të Majk dhe Ghetto Geasyt nga klipi dhe ka shkruar: “Kënga flet për jetë luksi Paris-Milano-Berlin-Lugano, edhe klipin shkojnë dhe e xhirojnë në Kotorr”, duke ironizuar kështu ata me këto 3 emoji që ka vendosur.