Kur të lë xhaketa në baltë dhe dukesh …(FOTO) – AlpeGossip
Kur të lë xhaketa në baltë  dhe dukesh …(FOTO)

Kur të lë xhaketa në baltë dhe dukesh …(FOTO)

zbuloi së fundmi humbjen drastike në peshë.

Ish-ylli i “TOWIE” vërtetoi mbrëmjen e së enjtes, në inagurimin e një bari në Londër, se ndjehet shumë konfidente me fizikun e saj të ri me një veshje tepër të guximshme.

Por xhaketa e ka lënë në baltë Fran, duke i zbuluar gjoksin teksa pozonte pranë mikeshës së saj, Georgia Harrison.

FOTO GALERI