GENTA E “BB” HABIT ME VEPRIMIN E SAJ/ Publikon FOTON me peshqir nga “Bulqiza” – AlpeGossip
GENTA E “BB” HABIT ME VEPRIMIN E SAJ/ Publikon FOTON me peshqir nga “Bulqiza”

GENTA E “BB” HABIT ME VEPRIMIN E SAJ/ Publikon FOTON me peshqir nga “Bulqiza”

Genta Gjalpi është njëra nga ish banoret e “Big Brother” e cila edhe pas daljes nga shtëpia gëzon një numër të madh ndjekësish. Të ndarë në dy pjesë, ata e komentojnë si pozitivisht ashtu edhe negativisht.

Por me postimin e fundit në Instagram, Genta na ka habitur tërësisht. Ajo shfaqet me robdishambër pranë detit por lokacionin e ka vendosur “Bulqizë”.

Ndoshta ka vepruar kështu që të tërheqi vëmendje dhe me siguri ia ka dalë pas komentet e fansave në lidhje me këtë janë të shumta…