“ZJARR”/ Nuk kursehet, aktori i famshëm amerikan ngacmon hapur vajzën e Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit – AlpeGossip
“ZJARR”/ Nuk kursehet, aktori i famshëm amerikan ngacmon hapur vajzën e Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit

“ZJARR”/ Nuk kursehet, aktori i famshëm amerikan ngacmon hapur vajzën e Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit

Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçi ishin një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar jo vetëm për muzikën e tyre, por dhe për martesën e tyre, deri në momentin që vendosën ti jepnin fund.

Megjithatë, ata kanë dy fëmijë së bashku, të cilët ndonëse prindërit i kanë të njohur pothuajse asnjëherë nuk janë përfolur në media.

Kjo ishte deri në momentin që vajza e Shpëtimit dhe Mirës, Era Saraçi ka tërhequr vëmendjen ne rrjetet sociale. Ajo është shumë aktive në Instagramin e saj ku numëron disa mijëra ndjekës.

“Zjarr”/ Nuk kursehet, aktori i famshëm amerikan ngacmon hapur

Këtyre të fundit nuk u ka shpëtuar një detaj në fotot e Erës. Stilisti dhe ylli televiziv amerikan, O’Neal McKnigh komenton në pothuajse çdo foto të vajzës së artistëve. Nuk dihet nëse kjo është për shkak të një miqësie mes të dyve, apo diçka më shumë.

“Zjarr”/ Nuk kursehet, aktori i famshëm amerikan ngacmon hapur“Zjarr”/ Nuk kursehet, aktori i famshëm amerikan ngacmon hapur