“PO, PRANOJ”/ Morena shfaqet e veshur me fustanin e bardhë dhe pranon propozimin – AlpeGossip
“PO, PRANOJ”/ Morena shfaqet e veshur me fustanin e bardhë dhe pranon propozimin

“PO, PRANOJ”/ Morena shfaqet e veshur me fustanin e bardhë dhe pranon propozimin

Morena Taraku është shumë aktive në rrjete sociale ku së fundmi ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Ajo ka pozuar e veshur me një fustan të bardhë dhe krahas fotos së postuar ka shkruar: Po, pranoj!

'Po, pranoj', Morena shfaqet e veshur me fustanin e bardhë dhe

Një ndër mikeshat e saj do të martohet dhe e ka ftuar të jetë shoqëruese në dasmë.

'Po, pranoj', Morena shfaqet e veshur me fustanin e bardhë dhe

Morena ka publikuar dhe një foto të ftesës ku shkruhet “A do të jesh shoqëruesja ime e dasmës?”.

'Po, pranoj', Morena shfaqet e veshur me fustanin e bardhë dhe

'Po, pranoj', Morena shfaqet e veshur me fustanin e bardhë dhe

'Po, pranoj', Morena shfaqet e veshur me fustanin e bardhë dhe

'Po, pranoj', Morena shfaqet e veshur me fustanin e bardhë dhe