E pyesin kë do zgjidhte mes famës dhe lekut/ Lori Hoxha e thotë troç (FOTO) – AlpeGossip
E pyesin kë do zgjidhte mes famës dhe lekut/ Lori Hoxha e thotë troç (FOTO)

E pyesin kë do zgjidhte mes famës dhe lekut/ Lori Hoxha e thotë troç (FOTO)

Kohët e fundit Instagramit ka sjellë një risi, është fjala për opsionin ‘më bëj një pyetje’.

Këtë e kanë shfrytëzuar vazhdimisht shumë personazhe të njohur, të cilët kanë marrë pyetje të ndryshme nga fansat e tyre. Dhe sigurisht jashtë lojës nuk ka mbetur as Lori Hoxha.

Një nga pyetjet që ndjekësit i kanë drejtuar asaj ishte “Më mirë të mos kesh para apo mos kesh famë?”, ndërkohë Lori i kthen një përgjigje mjaft të sinqertë, duke i thënë se më mirë do ishtë mos kishte famë. Epo shumica të njëjtën gjë do donin me siguri.