Renato Mekolli shpërtheu në ofendime në emision/ Këngëtari shqiptar ka dy fjalë për ti thënë: Për lesh…(FOTO) – AlpeGossip
Renato Mekolli shpërtheu në ofendime në emision/ Këngëtari shqiptar ka dy fjalë për ti thënë: Për lesh…(FOTO)

Renato Mekolli shpërtheu në ofendime në emision/ Këngëtari shqiptar ka dy fjalë për ti thënë: Për lesh…(FOTO)

Renato Mekolli është kthyer në personazhin më të komentuar në media e rrjete sociale së fundmi. Shefi i kuzhinës së “Hell’s kitchen”, shpeshherë edhe është kritikuar për sjelljen e tij ndaj konkurrentëve.
Sot ka qenë këngëtari i njohur shqiptar Skerdi që ka postuar disa video duke parë emisionin dhe bashkangjitur ka treguar mendimin e tij. Skerdi e quan Renaton gangsterin më të madh për momentin.

Në videot ku Renato shpërthen në ofendime Skerdi shkruan se u fiksua dhe e quan “tip”, shefin e kuzhinës.