POSTOI FOTON E HALLOWEEN-IT/ Maskimi i Eminës dhe vajzave të saja do t’ju lërë pa fjalë (FOTO) – AlpeGossip
POSTOI FOTON E HALLOWEEN-IT/ Maskimi i Eminës dhe vajzave të saja do t’ju lërë pa fjalë (FOTO)

POSTOI FOTON E HALLOWEEN-IT/ Maskimi i Eminës dhe vajzave të saja do t’ju lërë pa fjalë (FOTO)

Halloween-i duket se akoma nuk ka mbaruar pasi disa VIP-a vazhdojnë të postojnë fotot nga dita ”e frikshme”.

Këtë herë ka qenë Emina Cunmulaj e cila ka ndarë me fansat e saj kostumin që kishe zgjedhur për Halloween. Duket se modelja bukuroshe ka zgjedhur të vishet si Jessie nga ”Toy Story”. Madje dhe vogëlushet e saja janë maskuar si personazhe të filmit vizatimor ”Toy Story”. Vajza e vogël e Eminës, Mia ishte veshur si Sheriff Woody ndërsa Elle, vazja e saj e madhe kishte zgjedhur të maskohej si Buzz Lightyear.

Emina dhe vogëlushet duken tepër të lumtura dhe të trija së bashku kanë krijuar një portret fantastik të familjes së ”Toy Story”. /Alpegossip.al

Buzz Lightyear

Sheriff Woody

Jessie