"E TËRA NË TË BARDHA"/ Kiara Tito shfaqet seksi në foton nga pushimet... - AlpeGossip
“E TËRA NË TË BARDHA”/ Kiara Tito shfaqet seksi në foton nga pushimet…

“E TËRA NË TË BARDHA”/ Kiara Tito shfaqet seksi në foton nga pushimet…

Kiara Tito është një prej moderatoreve të reja më simpatike të ekranit shqiptar. Ajo është shumë e diskutuar nga mediat rozë për lidhjen e saj me këngëtarin Butrint Imeri. Një lidhje kjo e pa komentuar nga të dyja palët.

Bukuroshja e ekraneve duket se ka nisur pushimet pasi ditën e sotme Kiara ka postuar një foto në “Instagram”.

E veshur komplet me të bardha që nga bikinit e deri te kapelja moderatorja seksi ma mahniti me format e saj dhe me ngjyrën çokollatë.