Enca publikon klipin me “skena HOT”/ Pjesëtar i OTR ka dy fjalë për ti thënë: Vajzë e…(FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Enca publikon klipin me “skena HOT”/  Pjesëtar i OTR ka dy fjalë për ti thënë: Vajzë e…(FOTO+VIDEO)

Enca publikon klipin me “skena HOT”/ Pjesëtar i OTR ka dy fjalë për ti thënë: Vajzë e…(FOTO+VIDEO)

Pas videoklipit të saj të fundit të kengës “Dua”, Enca erdhi në bashkëpunim me reperin e njohur Don Phenom, me këngën “Kujt po i han”. Ashtu siç paralajmëroi fansat se do të sillte dhe këngën pasuese me klip të dielë më datë 26 Gush, Enca e mbajti fjalën dhe publikoi “Rendez Vous”. Një këngë mjaft verore dhe klipi vlen të thuhet se është shumë HOT dhe Enca shfaqet seksi dhe për stilin e saj u përkujdes stilisti i famshëm Niko Komani, njëkohësisht mik i ngushtë i Encës.

Kënga dhe klipi u prit mjaft mirë nga fansat e këngëtares dhe të shumtë ishin ata të huaj. Por në mesin e shumë komenteve shihet edhe ai që ka lënë pjesëtari i OTR, Elmino. Ky i fundit është një ndër bashkëpunëtorët më të afërt të Noizy, pasi përkujdeset për klipet e reperit dhe jo vetëm.

Elmino ka lënë një koment te postimi i Encës duke e quajtur: “Vajzë e keqe”, ndërkohë Enca i shkruan: “Ti e di që jam më e mira”, duke e shoqëruar me një emoji që qesh dhe një zemër