PO E FLLIQNI RININË/ Fansi e kritikoi pse doli me gjoksin jashtë, reagon Roza Lati – AlpeGossip
PO E FLLIQNI RININË/ Fansi e kritikoi pse doli me gjoksin jashtë, reagon Roza Lati

PO E FLLIQNI RININË/ Fansi e kritikoi pse doli me gjoksin jashtë, reagon Roza Lati

Fotot e postuara nga Roza Lati kanë tërhequr vëmendjen e shumë personave. Ajo shfaqet provokuese dhe me gjoksin jashtë.

Përpos komplimentave, ajo ka marrë dhe kritika.