Xhensila Myrtezaj me urim për Festën e Pashkëve (FOTO) – AlpeGossip
Xhensila Myrtezaj me urim për Festën e Pashkëve (FOTO)

Xhensila Myrtezaj me urim për Festën e Pashkëve (FOTO)

Sot në mbarë botën po festohen Pashkët.

Këtë festë është duke e festuar edhe këngëtarja shqiptare Xhensila Myrtezaj, e cila ka uruar besimtarët e krishterë me një mesazh përmes llogarisë së saj Instagram.

“Gëzuar Pashkët të gjithë besimtarve katolikë! “, ka shkruar ajo.

Ndryshe Xhensila është në pritje të ëmbël dhe shumë shpejtë pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, që tashmë ka bërë të ditur edhe gjininë e bebes. Xhensila dhe Besi do të bëhen prindër të një vajze.