”DO TË KTHEHEM TEK PËRSHESHI ME KOS”/ Genta Gjalpi qan hallet pas pushimeve me biznesmenin (FOTO) – AlpeGossip
”DO TË KTHEHEM TEK PËRSHESHI ME KOS”/ Genta Gjalpi qan hallet pas pushimeve me biznesmenin (FOTO)

”DO TË KTHEHEM TEK PËRSHESHI ME KOS”/ Genta Gjalpi qan hallet pas pushimeve me biznesmenin (FOTO)

“Ai eshte nje nder biznesmenet me te fuqishem te naftes ne Ballsh”, shkruante Genta me humor në foton ku shfaqej me menaxherin e VIP-ave, Xhani Demikën.

Sot ish-banorja ka postuar një foto duke ngrënë mëngjes dhe shkruan se për të pushimet mbaruan e tani do i rikthehet jetesës së thjeshtë.

“Mbaruan pushimet tani kthehemi tek persheshi me kos”, shkruan Genta duke shkaktuar shumë komente.