Britney Spears është në superformë dhe arsyeja… Një 24 vjeçar! (VIDEO) – AlpeGossip
Britney Spears është në superformë dhe arsyeja… Një 24 vjeçar! (VIDEO)

Britney Spears është në superformë dhe arsyeja… Një 24 vjeçar! (VIDEO)

Britney Spears gjatë kohëve të fundit ka treguar se i është rikthyer ditëve të saj më të mirë.

Me anë të një video të fundit të postuar në llogarinë e saj të Instagramit, këngëtarja është shfaqur së bashku me të dashurin e saj Sam Asghari, 24 vjeç, me të cilin ka më shumë se një vit e lidhur.

Çifti shfaqen të dy teksa bëjnë ushtrime, duke shfrytëzuar edhe njëri tjetrin. Sam është instruktori personal i Britney, i cili ka bërë një punë të mirë në këtë drejtim.

Stronger together @samasghari 👯‍♀️🍏👯‍♀️

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on