ROBERT BERISHA PËRKRAH KËSAJ BUKUROSHEJE/ Ka dy fjalë për Nora Istrefin… (VIDEO) – AlpeGossip
ROBERT BERISHA PËRKRAH KËSAJ BUKUROSHEJE/ Ka dy fjalë për Nora Istrefin… (VIDEO)

ROBERT BERISHA PËRKRAH KËSAJ BUKUROSHEJE/ Ka dy fjalë për Nora Istrefin… (VIDEO)

Prej vitesh Robert Berisha ka në shtëpi një grua seksi dhe po i njëjti fat e priu edhe në edicionin e rradhës të “Dance with Me”.
Në këtë spektakël përkrah tij është bukuroshja Leila Kraja.
Në njërën prej paraqitjeve të para juria tha se Robertin e pa paksa të ngurtë prandaj u pyet nëse e ka hutuar vajza seksi që ka pranë.

”Unë jam mësu me bukuri që 12 vite që jemi bashkë, kështu që edhe kjo po duket shumë bukur. Nuk e di çka ndodhi”, ishte përgjigja epike e tij.