RIKTHIM NË PUNË/ Arbana Osmani shfaqet më gati se kurrë për sezonin e ri... (FOTO) - AlpeGossip
RIKTHIM NË PUNË/ Arbana Osmani shfaqet më gati se kurrë për sezonin e ri… (FOTO)

RIKTHIM NË PUNË/ Arbana Osmani shfaqet më gati se kurrë për sezonin e ri… (FOTO)

Para pak ditësh, moderatorja e njohur Arbana Osmani publikoi spotin e “Dua të të bëj të lumtur”.

Gjithashtu ajo njoftoi datën e nisjes e ndërsa të tjerat mbeten surpriza.

Së bashku me stafin e saj, Arbana duket se ka “përveshur mëngët” e ka nisur nga puna.

Këtë mund ta kuptojmë nga një postim i moderatores në Instagram ku shfaqet së bashku me koleget e saj dhe mbishkrimi i fotos është “Rikthim në punë”.

Epo, punë të mbarë Arbana!