“PUTHJE PASIONANTE ME BASHKËSHORTIN”/ FOTO: Tuna dhe Patrisi në disa momente intime në lokal – AlpeGossip
“PUTHJE PASIONANTE ME BASHKËSHORTIN”/ FOTO: Tuna dhe Patrisi në disa momente intime në lokal

“PUTHJE PASIONANTE ME BASHKËSHORTIN”/ FOTO: Tuna dhe Patrisi në disa momente intime në lokal

Tuna dhe Patrisi ka vite që janë në lidhje dashurie, madje ka më shumë se një vit që çifti ja ë bërë prindër të një djali. Edhe pse shpeshherë janë bërë pjesë e mediave rozë për ndarje e bashkime, por çifti vazhdojnë ende lidhjen. Kësaj radhe Patrisi ua ka mbyllur gojën të gjithëve duke publikuar një fotografi teksa puth Tunën në buzë.