U PËRFOL SE ISHTE NDARË NGA BASHKËSHORTJA/ Meda shfaqet shumë i lumtur përkrah… (FOTO) – AlpeGossip
U PËRFOL SE ISHTE NDARË NGA BASHKËSHORTJA/ Meda shfaqet shumë i lumtur përkrah… (FOTO)

U PËRFOL SE ISHTE NDARË NGA BASHKËSHORTJA/ Meda shfaqet shumë i lumtur përkrah… (FOTO)

Disa javë më parë u përfol se këngëtari i njohur i skenës shqiptare Meda ishte ndarë nga bashkëshortja, lajm ky që rezultoi jo i vërtetë.

Ai menjëheri i përgënjeshtroi të gjitha çfarë ishin thënë.

”Dikush është futur në Instagramin tim dhe e ka bërë postimin të cilin më pas e kam fshirë. Jam duke u përpjekur ta rikthej llogarinë time”, ishin fjalët e tij.

Ndërsa pas atyre zërave, kjo është fotografia e parë që Meda e ka publikuar me Lulen dhe ka zgjedhur të mos shkruajë asgjë pranë saj.

Ata duken shumë të lumtur përkrah njëri tjetrit.