Mirupafshim Tristan Thompson! Khloe Kardashian rikthehet tek familja në Los Angelos, pas skandalit të tradhëtisë – AlpeGossip
Mirupafshim Tristan Thompson! Khloe Kardashian rikthehet tek familja në Los Angelos, pas skandalit të tradhëtisë

Mirupafshim Tristan Thompson! Khloe Kardashian rikthehet tek familja në Los Angelos, pas skandalit të tradhëtisë

Khloe Kardashian nuk do të qëndrojë në Cleveland edhe për shumë gjatë. Ishte nëna e saj Kris Jenner, e cila në një event në West Hollywood dha lajmin për “E! News” se vajza dhe mbesa e saj do të rikthehen në Los Angelos.

“Koha po ecën shumë shpejt. Nuk më besohet që True është shtatë javëshe. Khloe është mirë, ajo është mami më e mirë në botë. Praktika me nipërit dhe mbesat, i bëri shumë mirë. Është një ëndërr e bërë realitet për të” – tregoi ylli i “Keeping Up With The Kardashian”.

Mommy’s Little Love

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Kriss jo vetëm që viziton Khloe-n në Cleveland, por kontrollon rregullisht mamanë e re.

“Ne jemi tërë kohës në avjon për ta vizituar në Cleveland dhe çdo ditë flasim në Facetime, ndaj githçka po shkon mirë” – u shpreh 62-vjeçarja.

💕Happy One Month True 💕

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Që prëj kohës që solli në jetë vajzën e saj të parë True, Khloe vendosi të qëndrojë në Cleveland për të shpëtuar marrëdhënien e saj me Tristan Thompson, pas skandalit të tradhëtisë. Mirëpo siç nëna e saj raporton, ajo të do të rikthehet në Los Angelos shumë shpejt me vogëlushen e saj. Ende nuk është bërë e ditur, nëse Tristan do të zhvendoset me to.