Amarda Toska ka nisur regjimin/ Ja si e nis ajo mëngjesin (FOTO) – AlpeGossip
Amarda Toska ka nisur regjimin/ Ja si e nis ajo mëngjesin (FOTO)

Amarda Toska ka nisur regjimin/ Ja si e nis ajo mëngjesin (FOTO)

Ka vetëm pak javë që ka sjellë në jetë vogëlushen e saj Sia dhe duket se moderatorja Amarda Toska ka nisur regjimin për të kthyer veten në formën më të mirë në mënyrë të shëndetshme.
Ajo ka publikuar foton e një pjate me kos, me fruta pylli, me fara të ndryshme etj, për një mëngjes të ushqyeshëm dhe të shëndetshëm. Përveç vogëlushes Sia, Ami është nënë edhe e vogëlushit Joel