PAS 6 VITESH/ Barbana Dini rikthehet në muzikë me këngën e re (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
PAS 6 VITESH/ Barbana Dini rikthehet në muzikë me këngën e re (FOTO+VIDEO)

PAS 6 VITESH/ Barbana Dini rikthehet në muzikë me këngën e re (FOTO+VIDEO)

Pas 6 vitesh, Barbana Dini është rikthyer sot në muzikë duke publikuar këngën e saj më të re “Libri i dashnis”, një këngë me tekst dhe melodi nga Gramoz Kozeli.

Kënga është pëlqyer shumë dhe Barbana ka marrë komente shumë pozitive.

Këngëtarja në videoklip është shfaqur e veshur me një fustan të verdhë dhe duket shumë në formë.

Ndiqni videoklipin më poshtë.