“PËR SYRIN E KEQ…”/ Alketa Vejsiut i thyet gota e verës në dorë dhe ja çfarë mendon ajo – AlpeGossip
“PËR SYRIN E KEQ…”/ Alketa Vejsiut i thyet gota e verës në dorë dhe ja çfarë mendon ajo

“PËR SYRIN E KEQ…”/ Alketa Vejsiut i thyet gota e verës në dorë dhe ja çfarë mendon ajo

Alketa Vejsiu na tregoi edhe njëherë se është shumë supersticioze. Me dy foto ku shfaqet një gotë vere, që siç tregon i është çarë në duar në mënyrë të çuditshme, ajo shkruan: “S’kam parë të thyhet gota e verës në dorë kështu. Për syrin e keq”.

 
E më tej, pyet ndjeksit nëse besojnë si ajo tek energjia e syrit të keq. Nuk e dimë a besoni dhe ju si Alketa, ama moderatorja e njohur e ka pranuar shpesh që është surpersticioze. Aq shumë sa në fillim të sezonit televiziv tregoi se vishet me të bardha për mbarësi. Edhe Vera, bashkëpuntore e ngushtë e Alketës është njësoj superstizcioze, mbase edhe më shumë. Nuk e dimë nëse ja ka nxitur Vera këtë ndjesi Alketës, apo e kundërta, ama me siguri shumë nga ju do i kuptojnë.