HARROJINI BIZHUTERITË E TJERA! Këtë vit do të mbani vetëm vathë në formë zemre (FOTO) – AlpeGossip
HARROJINI BIZHUTERITË E TJERA! Këtë vit do të mbani vetëm vathë në formë zemre (FOTO)

HARROJINI BIZHUTERITË E TJERA! Këtë vit do të mbani vetëm vathë në formë zemre (FOTO)

Blogeret e modës dhe markat e njohura të veshjeve duket se sapo kanë shpikur një trend që me shumë mundësi do të na fiksojë të gjithave. Vathët në formë zemre janë një tjetër nivel i një look- u të kuruar.

Forma apo materiali i tyre duket se nuk përbën ndonjë rëndësi të veçantë, e rëndësishme është të stolisni veshët me zemra. Arsyeja përse këta vathë po pëlqehen kaq shumë është pa dyshim forma e tyre dhe ndjesia pozitive që të japin kur i sheh tek të tjerët apo edhe tek vetja.

Për çmime nga më të ndryshmet aksesorët në fjalë mund t’i gjeni kudo dhe sidomos në website- t online të markave të njohura. Kështu që të gjitha mundësitë ju ftojnë për të mbajtur zemra në veshë, ndaj rendni drejtë dyqaneve dhe blini tuajat!