Lori Hoxha “paparaci” i Sarës dhe Ledionit, i filmon duke u puthur (FOTO) – AlpeGossip
Lori Hoxha “paparaci” i Sarës dhe Ledionit, i filmon duke u puthur (FOTO)

Lori Hoxha “paparaci” i Sarës dhe Ledionit, i filmon duke u puthur (FOTO)

Ata janë një nga çiftet më të komentuar të showbizit dhe shpesh publikojnë foto në rrjete sociale në të cilën duket më të afërt se kurrë me njëri-tjetrin.
Në postimin e fundit të publikuar nga trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha, Ledionin dhe Sarën nuk i kishim parë kaq të dashuruar.

Ata shfaqen duke u puthur dhe gjithashtu duke u përqafuar më njëri-tjetrin. Më pas ka qenë vetë Sara, e cila në Instagram ka publikuar një foto të të dyve dorë për dore.

❄️

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on