Luana shfaqet seksi dhe ka një pyetje për të gjithë ju, shihni si i lutet Rasheli (FOTO) – AlpeGossip
Luana shfaqet seksi dhe ka një pyetje për të gjithë ju, shihni si i lutet Rasheli (FOTO)

Luana shfaqet seksi dhe ka një pyetje për të gjithë ju, shihni si i lutet Rasheli (FOTO)

Luana Vjollca dhe Rashel Kolaneci janë ndër personazhet më të komentuara shqiptare. Mjaft të suksesshme dhe në të njëjtën kohë edhe pak të “paragjykuara” nga shumë por kjo vetëm sepse janë seksi. Së fundmi Luana ka postuar një foto ku shihet e veshur plot elegancë dhe ka një pyetje për të gjithë ju.

“Një xhiro me mua?”, shkruan Vjollca ndërsa Kolaneci ia kthen “PO, TË LUTEM”, sic mund ta shihni më poshtë.