AULONA MUSTA POSTON FOTON ME BIKINI/ Fansat e ironizojnë keq: Mos e rr*j se b*thë duam… – AlpeGossip
AULONA MUSTA POSTON FOTON ME BIKINI/ Fansat e ironizojnë keq: Mos e rr*j se b*thë duam…

AULONA MUSTA POSTON FOTON ME BIKINI/ Fansat e ironizojnë keq: Mos e rr*j se b*thë duam…

Aulona Musta është një nga moderatoret më të ndjekura të ekraneve shqiptare. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me të gjithë ndjekësit e saj detaje të ndryshme nga jeta private.

Moderatorja dallohet për tipin pa komplekse dhe shpesh kritikohet për foto ku ekspozon trupin dhe formaty perfekte.

Ditën e sotme Aulona ka publkuar një fot ku shfaqet me bikini por e ka prer duke mos e publikuar të plotë dhe krah saj ka shkruajtur em ironi: I premë të gjitha që mos të kemi problem em moralin.

Fansat kanë reaguar menjëherë duke ja kthyer përgjgijen po me kunja dhe ky është komenti më epik: “Kur se ke problem  ti, as për ne mos e rruj se ne byth dum”