EDUARTI BËHET XHELOZ? Arbana Osmani e fiksur pas kësaj poze, me bikini dhe… – AlpeGossip
EDUARTI BËHET XHELOZ? Arbana Osmani e fiksur pas kësaj poze, me bikini dhe…

EDUARTI BËHET XHELOZ? Arbana Osmani e fiksur pas kësaj poze, me bikini dhe…

Arbana Osmani është një ndër personazhet më të përfolur për momentin. Moderatorja pas ndarjes nga bashkëshorti dhe lidhjes së re u kthy në kryefjalën e mediave.

Gjithmonë ajo është treguar e rezervuar për jetën private por së fundmi duket Arbana ka ndryshuar duke u treguar më e hapur për jetën private. Së fundmi publikon shpesh foto nga e  përditshmja dhe duket se kjo pozëe ka fiksuar.

Nëse jeni mësuar ta shihni gjithmonë me një stil të thjesht këtë verë Arbana ka zgjedhur të  bëhet “open mind” dhe ndrysh nga vitet e kaluara ajo publikon shpesh foto me bikini.

Moderatorja ka filluar pushimet dhe foto me bikini nuk munguan. Ditën e sotme ajo ka publikuar një tjetër foto ku shihet e qeshur dhe  me një pal reçipeta blu.

Epo urojm që Eduarti mos të bëhet xheloz kur ti shohi!

View this post on Instagram

🌊

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

AlpeNews.al