“VETËM B*THË NUK KE…”/ Komentet pikante të ditës, çfarë u shkruajnë fansat vip-ave – AlpeGossip
“VETËM B*THË NUK KE…”/ Komentet pikante të ditës, çfarë u shkruajnë fansat vip-ave

“VETËM B*THË NUK KE…”/ Komentet pikante të ditës, çfarë u shkruajnë fansat vip-ave

Sezoni veror ka filluar dhe vip-at kanë nisur pushimet në vendet bregdetare. Ata nuk kanë nguruar të publikojnë foto nëpër rrjetet sociale.

Jemi në sezonin  e pozave më tipike të personazheve të njohur ku të gjithë nxjerrin format dhe postojn foto provokuese dhe të “hot” prandaj dhe fansat nuk mund të qëndrojnë dot pa i komentuar. Nga komentet ofenduese deri tek ato me komplimenta.

Shihni komentet pikante të ditës, ja çfarë u shkruajn fansat vip-ave.

Roza Lati

Genta Gjalpi

Eliona Pitarka

AlpeNews.al