Habit Vali Korleone: Jerusalemi u bë i Izraelit me vendimin tim, ja si e binda Trumpin – AlpeGossip
Habit Vali Korleone: Jerusalemi u bë i Izraelit me vendimin tim, ja si e binda Trumpin

Habit Vali Korleone: Jerusalemi u bë i Izraelit me vendimin tim, ja si e binda Trumpin

Vali Corleone është një ndër personazhet më të komentuar në media për jetën e tij luksoze, por edhe deklaratat me të cilat tërheq shumë vëmendje. Së fundmi ai u shtrua në psikiatri pas një sherri që pati me prindërit, lajm që bëri bujë. Dje Vali ishte i ftuar në një intervistë për “Elite show” gjatë të cilës u shpreh se nuk ka qenë shumë prezent në media me intervista apo emisione sepse po merret me çështje me rëndësi globale.


Vali u shpreh se tani është person me ndikim në botë dhe madje ka qenë ai që vendosur që Jerusalemi t’i takojë Izraelit. “Për dikë mund të jetë edhe ëndërr apo diçka tjetër por unë jam njeri më me ndikim në botë. Shembull unë kam vendosur që Jerusalemi t’i takojë Izraelit dhe presidenti Trump e ka dëgjuar mendimin tim”, është shprehur Vali.