E mbështjellur me jorgan! Enca del në ballkon me trëndafil në duar dhe… (FOTO) – AlpeGossip
E mbështjellur me jorgan! Enca del në ballkon me trëndafil në duar dhe… (FOTO)

E mbështjellur me jorgan! Enca del në ballkon me trëndafil në duar dhe… (FOTO)

Enca Haxhia është emër shumë i komentuar në mediet rozë.
Ajo nuk sjell shpesh këngë të reja, por ndjekësit i mban të informuar përmes rrjeteve sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka udhëtuar nga Zvicra për të performuar në një koncert për bashkëatdhetarët atje.

Në fotografinë e fundit që ka postuar në Insta-Story ajo u shfaq me një pamje të bukur në prapavijë.

E mbështjellur me jorgan këngëtarja ka pozuar me një trëndafil në dorë, të cilit po ia nuhaste aromën.