Irina Shayk shkëlqen në “New York Fashion Week”. Teksa po ecte… (FOTO) – AlpeGossip
Irina Shayk shkëlqen në “New York Fashion Week”. Teksa po ecte… (FOTO)

Irina Shayk shkëlqen në “New York Fashion Week”. Teksa po ecte… (FOTO)

Irina Shayk ka mahnitur me disa imazhe nga java e modës në New York.

Modelja, 34 vjeçare është parë teksa po ecte rrugëve të dielën drejt sfilatave për këtë javë.

Ajo u pa teksa ecte së bashku me shokun dhe menaxherin e saj, Alika Voussi.

Veshur me një pallto ngjyrë kafe dhe një çizme të kuqe, por gjithashtu edhe syze.

Ndryshe, Irina është në super formë edhe pse para pak kohësh është bërë nënë.