FESTA E BIRRËS NË KORÇË/ Vajza e ish ministrit ka nje dedikim për të atin (FOTO) – AlpeGossip
FESTA E BIRRËS NË KORÇË/ Vajza e ish ministrit ka nje dedikim për të atin (FOTO)

FESTA E BIRRËS NË KORÇË/ Vajza e ish ministrit ka nje dedikim për të atin (FOTO)

Nisja e Festës së Birrës ka mbledhur mbrëmë në Korçë mijëra vizitorë.

Sigurisht që në këtë festë nuk mund të mungonte edhe, djali korçar, ish-ministri i Bujqësisë, Niko Peleshi.  Ish-ministri ka qenë bashkë me familjen e  tij. Ndërkohë, vëmendje ka tërhequr sërish vajza e tij Aleksia, e cila tashmë është rritur dhe është bërë një zonjushë e vërtetë.

Bukuroshja nga ndarë në llogarinë e saj në Instagram momente të gëzueshme me të atin gjatë festës.

‘Unë dhe shoku im më i mirë’, shkruan ajo në diçiturë.

Sakaq, Festa e Birrës në Korçë e kthyer tashmë në një traditë 13-vjeçare do të vazhdojë edhe për tre ditë të tjera në qytetin juglindor, ku priten mjaft surpriza.