NUK DI TË NOTOJË/ Habit këngëtarja e njohur: E bleva gjoksin të më mbajë mbi ujë – AlpeGossip
NUK DI TË NOTOJË/ Habit këngëtarja e njohur: E bleva gjoksin të më mbajë mbi ujë

NUK DI TË NOTOJË/ Habit këngëtarja e njohur: E bleva gjoksin të më mbajë mbi ujë

Reperja e njohur Cardi B ka bërë një shpjegim të çuditshëm për gjoksin e saj të madh.

Këngëtarja ka marrë edhe një herë vëmendjen me postimin e fundit në rrjetet sociale. Shpesh reperja është kritikuar për operacionet e shumta që ka bërë në trup.

Ndërkohë, këtë herë Cardi ka vendosur që sigurisht me shaka t’i përgjigjet kritikuesve.

“Nuk di të notoj dhe e bleva këtë gjoks që të më mbajë në ujë”, ka shkruar Cardi B në përshkrimin e fotos që ka postuar.