PREJ KOHËSH PO BASHKËJETON ME BEARTIN/ Tea pozon me unazë fejese në gisht. Detaji që i futi të gjithë në dyshime (FOTO) – AlpeGossip
PREJ KOHËSH PO BASHKËJETON ME BEARTIN/ Tea pozon me unazë fejese në gisht. Detaji që i futi të gjithë në dyshime (FOTO)

PREJ KOHËSH PO BASHKËJETON ME BEARTIN/ Tea pozon me unazë fejese në gisht. Detaji që i futi të gjithë në dyshime (FOTO)

Tea dhe Bearti janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar në media që kur lidhja e tyre u bë publike. Ata nuk ngurrojnë të postojnë në rrjete sociale foto së bashku e madje Bearti bën shpesh edhe dedikime për Tean.

Ndërkohë sot po përflitet se çifti mund të jetë fejuar. Në një foto të fundit, Tea është parë me unazë fejese në gisht.

Për më tepër prej disa kohësh ajo po bashkëjeton me Beartin.

Së fundmi Bearti tregoi se e ka pëlqyer Tean që në momentin e parë që e ka parë në “Përputhen”.

“Të pëlqeva që në momentin e parë që të pashë. Thashë ‘Ajo është tigreshë, më përket mua’, shkruan ai në një nga postimet e fundit.

Burimi: iconstyle