SA ROMANTIKE/ Këngëtarja shqiptare merr propozim për martesë (VIDEO) – AlpeGossip
SA ROMANTIKE/ Këngëtarja shqiptare merr propozim për martesë (VIDEO)

SA ROMANTIKE/ Këngëtarja shqiptare merr propozim për martesë (VIDEO)

Këngëtarja shumë e famshme shqiptare është surprizuar mbrëmjen e djeshme me një propozim nga anëtari i grupit The Chainsmokers. Bebe Rexha ka marrë propozim nga Alex Pall.

Ky i fundit iu ul në gjunjë Bebes në prapaskenat e koncertit dhe i propozoi.

Këngëtarja shqiptare iu përgjigj me shaka: “Duhet të kesh unazë 10 karatëshe për të më propozuar mua”.

Alex e postoi këtë video në Instastory dhe shkroi: “Duhet të filloj të kursej para”.