Nuk ndalon së PROVOKUARI/ Rashel Kolaneci NXJERR në pah trupin e saj dhe…(FOTO) – AlpeGossip
Nuk ndalon së PROVOKUARI/ Rashel Kolaneci NXJERR në pah trupin e saj dhe…(FOTO)

Nuk ndalon së PROVOKUARI/ Rashel Kolaneci NXJERR në pah trupin e saj dhe…(FOTO)

Rashel Kolaneci është një prej atyre femrave që çfarëdo që bën bie në sy.

Bukuria e saj e rrallë, e linjat trupore tejet seksi, bëjnë atë që të jetë një nga personazhet më të ndjekura dhe më të komentuara në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi teksa duket tejet joshëse, ndërsa bie në sy ngjyra e saj e trupit si çokallatë pas rrezeve që ka marrë në plazh.