Vajza e deputetit shqiptar shpallet maturantja më e bukur e këtij viti, ja si ishte veshur (FOTO) – AlpeGossip
Vajza e deputetit shqiptar shpallet maturantja më e bukur e këtij viti, ja si ishte veshur (FOTO)

Vajza e deputetit shqiptar shpallet maturantja më e bukur e këtij viti, ja si ishte veshur (FOTO)

Ai na i ka prezantuar vajzën e tij edhe më herët me një foto në “Facebook”, por kush e mendonte se vajza e deputetit Lutfi Haziri do kthehej sërish në vëmendjen e mediave e këtë herë si maturantja më e bukur.

Të paktën kështu e kanë quajtur ditën e sotme mediat kosovare Mimasin e Lutfi Hazirit.

Ka qenë mamaja e saj që ka postuar disa foto ku shihet vajza e tyre Mimas duke pozuar me një fustan të zi e flokët e krehura drejt.

“Mimasi maturante! Rrugëtimi i jetës të sjell sfida dhe shanse.
Të kesh guxim për të rrëmbyer shanset dhe për të mundur sfidat.
Ashtu siç na erdhe me gëzim në jetë qofsh gjithmonë!
Te duam përjetë Babi&Mami”, shkruan bashkëshortja e Lutfiut.