Modelit tek klipi i Encës i dolën fotot intime me një mashkull, këngëtarja bën reagimin epik: Po vi… – AlpeGossip
Modelit tek klipi i Encës i dolën fotot intime me një mashkull, këngëtarja bën reagimin epik: Po vi…

Modelit tek klipi i Encës i dolën fotot intime me një mashkull, këngëtarja bën reagimin epik: Po vi…

Klipi “Dua” i Encës shkaktoi bujë pak muaj më parë për shkak se këngëtarja shfaqej në momente intime me modelin e njohur Pierluigi Fraccasi e për këtë u kritikua e u komentua shumë.

Teksa të gjithë vajzat u çmendën pas tij, Pierluigit javën e kaluar iu publikuan fotot ku shfaqej me një mashkull duke u puthur. Modeli e deklaroi hapur se është homoseksual dhe shkruante se për sa kohë është i lumtur nuk i interesojnë mendimet e të tjerëve.

Ditën e sotme Pierluigi ka postuar një foto ku shfaqet mes një tufe djemsh me muskuj e simpatik, të mbledhur për paradën në Madrid. “Po vij të xhiroj aty”, i shkruan Enca dhe një “Zaamnnn” duke treguar se është mahnitur nga kjo foto.