NJË BABA I PËRKUSHTUAR! Kryebashkiaku Erion Veliaj shëtit Kajanin e vogël në rrugët e Tiranës – AlpeGossip
NJË BABA I PËRKUSHTUAR! Kryebashkiaku Erion Veliaj shëtit Kajanin e vogël në rrugët e Tiranës

NJË BABA I PËRKUSHTUAR! Kryebashkiaku Erion Veliaj shëtit Kajanin e vogël në rrugët e Tiranës

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij, kanë qënë të parët që uruar shqiptarët nga Sheshin Skënderbej për Vitin e Ri.

Së fundmi është bërë publike një foto e shkrepur nga fotografi i Bashkisë së Tiranës Gent Onuzi dhe është cilësuar prej tij si Foto e Ditës.

Në foto Veliaj shihet një baba tepër i kujdesshëm teksa ka nxjerr xhiro të birin, Kajanin e vogël në rrugët e Tiranës. Mesa duket Kajanin do ta shohim më tepër publikisht, pranë Veliajt pasi dhe natën e ndërrimit të viteve kryebashkiaku postoi foto me bashkëshorten Ajolën dhe djalin ndërsa uronte Vitin e Ri.