NGA JENNIFER LOPEZ TEK KYLIE JENNER/ Kush ishin VIP-et e veshura më keq në çmimet “Grammy” (FOTO) – AlpeGossip
NGA JENNIFER LOPEZ TEK KYLIE JENNER/ Kush ishin VIP-et e veshura më keq në çmimet “Grammy” (FOTO)

NGA JENNIFER LOPEZ TEK KYLIE JENNER/ Kush ishin VIP-et e veshura më keq në çmimet “Grammy” (FOTO)

Mbrëmjen e së dielës u zhvilluar edicioni i 61 I Çmimeve Grammy në qendrën “Staples”.

49 vjeçarja Jennifer Lopez kishte vendour të vinte në event me stilin “kaubojs” dhe me një fustan ngjyrë blu të zbardhur.

Gjithashtu edhe 21 vjeçarja Kylie Jenner kishte veshur një “jumpsuit” rozë edhe me mëngë të cilat visheshin edhe si doreza.

Janelle Monae, Saint Heart, Tierra Whack dhe Tayla Parx gjithashtu gjendeshin ne listën e yjeve të veshur më keq.

Si për të mos mjaftuar edhe grupi “Pentanonix” ishte veshur në mënyrë skandaloze teksa u paraqit në eventin e ndjekur  në të gjithë botën.

Jennifer Lopez

Kyelie Jenner

Katy Perry

Janelle Monae

Saint Heart 

Tierra Whack

Tayla Parx

Mimi Saballa

Sibley Scoles

Lele Pons

Ashanti

Toni Braxton

St. Vincent

CeeLo Green dhe Shani James

Blanca Blanco

 

/AlpeNews.al