“Jam e VIRGJËR në vesh!” Këngëtarja shqiptare shokon me përgjigjen e saj (FOTO) – AlpeGossip
“Jam e VIRGJËR në vesh!” Këngëtarja shqiptare shokon me përgjigjen e saj (FOTO)

“Jam e VIRGJËR në vesh!” Këngëtarja shqiptare shokon me përgjigjen e saj (FOTO)

Samanta Karavella është ndër këngëtaret më të komentuara të showbizit, jo vetëm për anën profesionale, por edhe për atë private. Është përfolur për lidhje të mundshme, por ajo i ka mohuar duke u deklaruar gjithnjë single.

Gjatë një intervistë për “Pop Culture”, Samanta u pyet nëse është e virgjër duke qenë se asnjëherë nuk ka deklaruar ndonjë lidhje.

“Në vesh…”, u përgjigj këngëtarja duke habitur me përgjigjen teksa më pas filloi të qeshte.

“Unë i fsheh të dashurit. Privatësinë e ruaj me fanatizëm. Duke qenë person publik është e pamundur ta shmangësh, por jeta ime është jeta ime dhe nuk dua ta ndaj me të tjerët”, shtoi Samanta.