Kejvina Kthella mahnit me fotot e fundit, çfarë po paralajmëron (FOTO) – AlpeGossip
Kejvina Kthella mahnit me fotot e fundit, çfarë po paralajmëron (FOTO)

Kejvina Kthella mahnit me fotot e fundit, çfarë po paralajmëron (FOTO)

​Kejvina Kthella, velian e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin ka mahnitur me publikimet e saj më të fundit.
Modelja sexy ka pozuar me fustan të bardhë nusërie dhe kjo pamje nuk krahasohet as me ato më sensualet.

Me anë të këtyre postimeve velina ka paralajmëruar se diçka e bukur po vjen, por nuk ka saktësuar se për çfarë bëhet fjalë.